Dështon Lyon, Fekir me fanellën e Liverpoolit – Lajmi.net
Dështon Lyon, Fekir me fanellën e Liverpoolit
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 15:19, 8 June 2018
Nabil Fekir megjithatë është afër transferimit në Liverpool.

Nabil Fekir është fotografuar me fanellën e Liverpoolit për herë të parë, para se të kompletohet transferimi nga Lyoni për 53 milionë funte.

Kjo foto është duke qarkulluar në rrjetet sociale, e shkëputur nga intervista e parë e Fekirit në Liverpool dhe duket se tashmë çdo gjë ka përfunduar, pavarësisht se Lyoni e Liverpooli ende nuk e kanë zyrtarizuar arritjen e marrëveshjes.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO