Dështon Barcelona, ndalet nga Celta Vigo – Lajmi.net
Dështon Barcelona, ndalet nga Celta Vigo
Autori: Lajmi.net La LigaSport 14:55, 2 December 2017
Barcelona ka barazuar me Celta Vigon me rezultat 2:2.

Barcelona është ndalur në barazim 2:2 në duelin ndaj Celta Vigos.

Iago Aspas kaloi mysafirët në epërsi para se Lionel Messi ta barazonte rezultatin për vendasit.

Luis Suarez përmbysi rezultatin në favor të Barcelonës në pjesën e dytë, përcjell “lajmi.net”.

Por, Celta Vigo nuk u dorëzua dhe barazoi rezultatin me golin nga Maxi Gomez.

Skuadrat patën raste të tjera për shënim por rezultati nuk ndryshoi duke bërë që të ndahen pikët. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO