Dështimet ‘të freskëta’, do të qeshni me lotë! (Video) – Lajmi.net
Dështimet ‘të freskëta’, do të qeshni me lotë! (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 8:18, 5 September 2017
Çdo ditë njerëzit nëpër botë xhirojnë online, duke kryer veprime prej më të ndryshmeve.

Interesante, qesharake, unike, mirëpo jo çdoherë rezultojnë të suksesshme, shkruan lajmi.net

Këta njerëz kanë treguar se dështimi është pjesë e jona çdo ditë dhe në çdo formë. Sigurisht se edhe juve ju ka ndodhur që të mos ju funksionojë diçka që keni pritur ta kryeni.

Dita juaj do të nisë me të qeshura, pasi ta shikoni videon më poshtë. Mos e humbisni. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: deshtime, Të qeshura

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Urban Basketball