Dëshira e Gattusos për ditëlindjen e tij në Milan – Lajmi.net
Dëshira e Gattusos për ditëlindjen e tij në Milan
Autori: Lajmi.net Serie ASport 10:17, 9 January 2018
Gennaro Gattuso ka bërë të ditur dëshirën e tij për ditëlindjën që e gjen në drejtim të ekipit ku zhvilloi karrierë të suksesshme edhe si futbollist.

Gennaro Gattuso feston sot ditëlindjen e 40-të.

Trajneri i Milanit ka bërë të ditur dëshirën e tij për ditëlindjën që e gjen në drejtim të ekipit ku zhvilloi karrierë të suksesshme edhe si futbollist.

“Dua të mbetem për një kohë të gjatë si trajner i Milanit. Kjo është dëshira ime për ditëlindje”, deklaroi Gattuso për mediat italiane, përcjell “lajmi.net”.

Gattuso është emëruar pasardhës i Vincenzo Montellas dhe është duke kaluar një periudhë delikate në drejtim të “Rossonerëve”. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Gennaro Gattuso, Milan

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals