Derisa flet aktori Jet Li, prapa shpinës së tij jepet lajmi për formimin e Qeverisë Haradinaj (Foto) – Lajmi.net
Derisa flet aktori Jet Li, prapa shpinës së tij jepet lajmi për formimin e Qeverisë Haradinaj (Foto)
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 21:13, 13 September 2017
Aktori i njohur i njohur i filmave aksion, Jet Li, e ka mbajtur dje një fjalim në Kombet e Bashkuara dhe në Times Square të Nju Jorkut.

Gjatë fjalimit të tij, në njërin nga ekranet në Times Square është shfaqur lajmi për formimin e Qeverisë së Kosovës në krye me Ramush Haradinajn, shkruan lajmi.net.

“Haradinaj formon qeverinë e re të Kosovës…BE-ja kërkon reforma”, shkruan në ekrani pas shpinës së Jet Li-s.

Haradinaj u votua kryeministër i Kosovës të shtunën që lamë pas. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Jet Li, Ramush Haradinaj

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy