Derbi në Old Trafford, formacionet Man Utd – Liverpool – Lajmi.net
Derbi në Old Trafford, formacionet Man Utd – Liverpool
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 9:09, 10 March 2018
“Goal” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave për derbin, Manchester United - Liverpool.

Manchester United dhe Liverpool takohen sot në Old Trafford me fillim nga ora 13:30 në Premierligë.

Dy rivalët e vjetër ndeshen në derbin e madh në xhiron e 30-të.

“Goal” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave, përcjell “lajmi.net”.

Manchester United do të sulmojë me Romelu Lukakun e mbështetur nga Alexis Sanchez.

Kurse, Liverpool shpresat e golave i ka te Sadio Mane, Firmino dhe Mohamed Salah. /Lajmi.net/Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO