Deputetja e LDK-se shprehë ngushëllime për vdekjen e Fadil Vokrrit – Lajmi.net
Deputetja e LDK-se shprehë ngushëllime për vdekjen e Fadil Vokrrit
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 12:03, 9 June 2018
​Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Doruntina Maloku, në një postim në rrjetin social Facebook, është shprehur e tronditur lidhur me vdekjen e Kryetarit të Federatës së Futbollit, Fadil Vokrri.

Ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook, është shprehur: “Tronditës e trishtues lajmi për ikjen në amshim të legjendës sonë,Fadil Vokrri!”

Deputetja e Parlamentit të Kosovës i ka shprehur ngushëllime

familjarëve të Fadil Vokrrit, miqëve të tij, kolegëve edhe tifozëve. “Pastë

dritë shpirti i tij” ka përfunduar deputetja në postimin e saj.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO