Deputeti i PSD-së shkon me dorë të thyer në Kuvend – Lajmi.net
Deputeti i PSD-së shkon me dorë të thyer në Kuvend
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 10:55, 17 May 2018
Deputeti i Partisë Socialdemokrate, Faton Topalli po del të jetë i interesuar për zhvillimet në Kuvend.

Ai në seancën e sotme është parë më ndryshe se herave të kaluar.

Në fjalimin që mbajti në foltore, Topalli u shfaq me dorën e thyer, të cilët e kishte të mbështjellur.

Derisa krahun e majtë nuk mundi ta lëvizte, ai detyrohej t’i ndërronte fletët e fjalimit me një dorë.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO