Demokracia Plus shpalos raportin për monitorimin e OSHP-së – Lajmi.net
Demokracia Plus shpalos raportin për monitorimin e OSHP-së
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 7:39, 13 September 2017
Demokracia Plus (D+) ka bërë të ditur se sot do të organizon një konferencë për media ku do të shpalos raportin për monitorimin e Organit Shqyrtues të Prokurimit Publik (OSHP).

Në kuadër të kësaj konference do të publikohen të gjeturat në lidhje me ankesat për prokurim publik, konfliktin e interesit dhe çështje të tjera të cilat e kanë ndikuar ndarjen e drejtësisë nga OSHP.

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master
  • Play Berry Rush