Demichelis ngacmon Ronaldo: Nëse do të shënonte het-trik si Messi … – Lajmi.net
Demichelis ngacmon Ronaldo: Nëse do të shënonte het-trik si Messi …
Autori: Lajmi.net La LigaSport 10:11, 13 October 2017
Martin Demichelis ka thënë se nëse Ronaldo do të realizonte het-trik sikurse Messi ndaj Ekuadorit për ekipin e Argjentinës, nuk do të ndalej së foluri për to.

Martin Demichelis është tallur me Cristiano Ronaldon duke bërë një krahasim mes sulmuesit të Real Madridit dhe rivalit të tij nga Barcelona, Lionel Messi.

Demichelis ka thënë se nëse Ronaldo do të realizonte het-trik sikurse Messi ndaj Ekuadorit për ekipin e Argjentinës, nuk do të ndalej së foluri për to, përcjell “lajmi.net”.

“Nëse Ronaldo do ta bënte atë që e bëri Messi, ai nuk do të ndalej duke folur për golat e shënuar, për Topat e Artë dhe veturat. Për mua Messi është jashtëtokësor”, ka deklaruar Demichelis. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO