Demi Rose shfaq linjat seksi në brigjet e Afrikës – Lajmi.net
Demi Rose shfaq linjat seksi në brigjet e Afrikës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:19, 13 February 2018
Demi Rose Mawby ka qetësuar diellin, rërën dhe detin ndërsa pushon në Cape Verde.

Modelja 22-vjeçare përmes disa imazheve të postuara në rrjetin e saj social Instagtam ka treguar linjat e saj dhe rrezet e diellit që ka marrë në brigjet e Afrikës.

Dhe sigurisht që nuk e zhgënjeu me sensualitetin dhe linjat e saj perfekte. Veshur në bikini shumë ngjyrëshe, ajo duket tejet në formë dhe mjaftë seksi.

demi2_1518535055-3591407

 

Fjalët kyçe: demi rose

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master
  • Play Turbo Racing 3