Demi Rose me linjat e bollshme ‘çmend’ pushuesit në Ibiza (Foto) – Lajmi.net
Demi Rose me linjat e bollshme ‘çmend’ pushuesit në Ibiza (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:57, 18 June 2017
Edhe Demi Rose ka zgjedhur të rekaksohet në këto ditë të nxehta vere.

22 vjeçarja ka ‘çmendur’ pushueshit në Ibiza, me linjat e saj perfekte trupore, shkruan lajmi.net

Në fotot të cilat i kanë realizuar paparacët dhe po qarkullojnë në mediat e huaja ajo duket më seksi se kurrë më parë.

Bikinet ngjyrë blu e bëjnë të duket e mahnitshme por flokët e lagura dhe të pasmet bombastike nuk duan koment./Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: demi rose

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool