Dembele ka ofertë nga shteti ku mund të transferohet edhe sot – Lajmi.net
Dembele ka ofertë nga shteti ku mund të transferohet edhe sot
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 12:34, 14 February 2018
Moussa Dembele ka zgjuar interesim nga klubi kinez, Beijing Guoan.

Moussa Dembele ka ofertë për largim nga Tottenham Hotspur.

The Sun ka njoftuar se mesfushori ka zgjuar interesim nga klubi kinez, Beijing Guoan, ku afati kalimtar dimëror mbyllet në fund të muajit shkurt.

Dembele ka shkëlqyer me paraqitjet e tij te “Spurs” duke zgjuar interesim edhe nga Beijing Guoan. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO