Deles i gjendet në vesh edhe një pjesë tjetër e trupit (Video) – Lajmi.net
Deles i gjendet në vesh edhe një pjesë tjetër e trupit (Video)
Autori: Lajmi.net FunKuriozitete 0:13, 16 May 2017
Ali Dunman nga Gaziantep i Turqisë, ka qenë duke e rruar një dele, kur i ka gjetur në vesh një gojë të vogël.

Madje, kjo pjesë ka edhe dhëmbë të rritur dhe pështymë, si dhe refleksin për të kafshuar, transmeton Telegrafi.

“Mendova se e preva pa dashje, por më pas e vërejta se brenda veshit ka edhe diçka tjetër”, ka thënë Dunman lidhur me rastin.

Blegtori ka kërkuar ndihmën e veterinerit, që të tregojë nëse nuk është në rregull diçka me kafshën.

Mirëpo, ende nuk ka ndonjë përgjigje se si ka ndodhur kjo, apo çfarë e ka shkaktuar.

Fjalët kyçe: Delja

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2