Del në skenë për të katërtën herë, i ndodh diçka e papritur (Video) – Lajmi.net
Del në skenë për të katërtën herë, i ndodh diçka e papritur (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimEntertainmentFunKulturë/Arte 9:55, 24 April 2017
Keith Beukelaer, Matthew Paulson, Martik Manoukian dhe Chealsie Johnson gjykohen nga anëtari i jurisë së American Idol, Simon Cowell.

Përshkrimi i videos është se janë audicionet më të çuditshme, mirëpo të tmerrshme janë këto performanca, shkruan lajmi.net

Juria mbyll sytë për të mos parë atë që performuesit luajnë, vendosin fleta përpara syve, ju thonë në sy se janë audicionet më të këqija në tërë historinë e audicioneve.

Në fund të videos, një grua tenton për të katërtën herë të këndojë, por nuk arrin. Ajo çfarë bën në momentin që del në skenë, e bën jurinë të qesh shumë.

Shikojeni të papriturën… /Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play iStunt 2
  • Play World Soccer Champion