Del në shitje shtëpia 2.1 milionëshe e Taylor Swift në Beverly Hills – Lajmi.net
Del në shitje shtëpia 2.1 milionëshe e Taylor Swift në Beverly Hills
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:20, 14 September 2018
Taylor Swift shet shtëpinë e saj në Beverly Hills, e cila ka bodrumin e verës dhe një pishinë të madhe, çmimi i saj është 2.1 milionë funta.

Këngëtarja ka blerë shtëpinë me katër dhoma gjumi, për 800 mijë funta më pak në vitin 2012, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Ajo shet shtëpinë e mahnitshme për 3.1 milionë funta, e cila ka pamje perfekte si nga brenda ashtu edhe hapësira jashtë.

Bodrumi i verës që gjendet brenda kësaj shtëpie, ka hapësirë për 1.000 shishe, ndërsa posedon edhe pishinë të madhe.

Taylor, e cila ka shitur më shumë se 40 milionë kopje të albumit në mbarë botën, gjithashtu ka instaluar një sistem sigurie prej 11 kamerash, për të siguruar privatësinë e plotë. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO