Deklarata e Zidane do t’u pëlqejë të gjithë tifozëve të Barcelonës (FOTO) – Lajmi.net
Deklarata e Zidane do t’u pëlqejë të gjithë tifozëve të Barcelonës (FOTO)
Autori: Lajmi.net La LigaSport 13:44, 8 September 2017
Zinedine Zidane ka dhënë një deklaratë interesante për Barcelonën.

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka thënë se nuk mund ta paramendojë La Ligën pa Barcelonën.

Pas raportimeve se klubi katalan mund të largohet nga La Liga nëse Katalonia shpall pavarësinë nga Spanja, Zidane ka theksuar se pret që rivali më i madh të jetë pjesë e Kampionatit spanjoll.

“Nuk e shoh ligën spanjolle pa Barcelonën”, deklaroi Zidane në konferencë për media.

“Për mua, nuk e shoh. Si adhurues i futbollit dhe sportit, e shoh Barcelonën gjithmonë në La Ligë”, theksoi ai. /Lajmi.net/


Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2
  • Play Supercar Showdown