Deklarata ‘bombë’ e moderatores: Ja përse martohen vajzat në Shqipëri – Lajmi.net
Deklarata ‘bombë’ e moderatores: Ja përse martohen vajzat në Shqipëri
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 12:51, 14 November 2017
Moderatorja Fjodora Fjora ishte e ftuar sot në emisionin e mëngjesit "Wake up".

Tema për të cilën ishte ftuar Fjodora ka qenë marrëdhëniet në çift, meqë rast ajo befasoi me një deklaratë që dha.

Duke qenë se ajo është nënë e një fëmije të birësuar dhe se është shprehur gjithnjë kundër martesave duke thënë që nëse një ditë do hynte një mashkull në jetën e saj, ai do të ishte vetëm partner.

Në “Wake up” moderatorja ka zbuluar një sekret të disa mikeshave të saj, me të cilën deklaratë ka habitur të gjithë, shkruan Xing.al.

“90 për qind e dasmave të mikeshave të mija ku kam qenë. janë martuar sepse ose kanë qenë shtatzënë ose kanë pasur partner emigrant”, ka thënë Fjodora.

 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO