Degradon hoxha: Mos i leni me shku në deti gratë dhe vajzat tuaja, nëse është nevoja rrihni edhe me bisht të sakicës – Lajmi.net
Degradon hoxha: Mos i leni me shku në deti gratë dhe vajzat tuaja, nëse është nevoja rrihni edhe me bisht të sakicës
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 7:46, 14 June 2018
Ai u ka bërë thirrje burrave që t'i ndalin gratë dhe vajzat e tyre që të mos shkojnë në deti

Kjo deklaratë e tij ka filluar të shpërndahet me të madhe në rrjetet sociale.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO