Dëgjon britma të familjarëve, ‘çmendet’ kur kupton arsyen – Lajmi.net
Dëgjon britma të familjarëve, ‘çmendet’ kur kupton arsyen
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 9:35, 21 October 2017
Kur një person i dashur kthehet në shtëpi pas një kohe të gjatë, ardhja e papritur bëhet shumë emocionuese dhe moment i paharruar për familjen, shkruan ntd.tv, transmeton lajmi.net

Një zonjë në Los Angjelos kishte ribashkuar familjen dhe krejt papritur dëgjon britma entuziazmi nga të ftuarit derisa një anëtar i familjes ishte kthyer papritur.

Ajo shikoi derisa ai erdhi në mbledhjen familjare të veshur me uniformën e marinës dhe e humbi mendjen- ishte djali i saj.

Duke buzëqeshur, djali eci dhe e përqafoi nënën e tij. ‘Oh Zot’, vazhdonte nëna të përsëriste.

Ende e shokuar dhe duke mos besuar, ajo e mbajti djalin e saj gjatë. ‘’Nuk e kam parë për dy vite’’, thoshte derisa qante.

Shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO