De Laurentiis fillon takimin me Sarrin, caktohet e ardhmja e trajnerit të Napolit – Lajmi.net
De Laurentiis fillon takimin me Sarrin, caktohet e ardhmja e trajnerit të Napolit
Autori: Lajmi.net Serie ASport 13:25, 16 May 2018
Sot pritet të caktohet e ardhmja e Maurizio Sarrit te skuadra e Napolit.

Presidenti i Napolit, Aurelio de Laurentiis ka filluar takimin me trajnerin Maurizio Sarri.

Sot pritet të caktohet e ardhmja e Sarrit te skuadra nga Stadio San Paolo, raportojnë mediat italiane.

Sarri së fundmi ka zgjuar interesim nga Chelsea për pasardhës të Antonio Contes i cili pritet të largohet nga Stamford Bridge, përcjell “lajmi.net”.

Andaj, sot caktohet e ardhmja e Sarrit te Napoli nëse do të mbetet ose largohet nga posti i trajnerit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO