De Biasi tregon vendimin përfundimtar nëse do të largohet nga Shqipëria apo jo – Lajmi.net
De Biasi tregon vendimin përfundimtar nëse do të largohet nga Shqipëria apo jo
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 11:05, 20 March 2017
Gianni De Biasi ka refuzuar shumë oferta për të qëndruar te Shqipëria.

Një gjë të tillë De Biasi e ka bërë të ditur në konferencën për shtyp, ku zbuloi listën e lojtarëve të ftuar.

“Kam refuzuar shumë oferta për të qëndruar te Shqipëria”, deklaroi De Biasi, përcjellë “lajmi.net”.

“Objektivi ynë është vendi i dytë, pasi i pari duket i paarritshëm”, shtoi ai. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Gianni de Biasi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Stealth Sniper