De Biasi i tregon Xhakës se si mund të kthehet në Kombëtare – Lajmi.net
De Biasi i tregon Xhakës se si mund të kthehet në Kombëtare
Autori: Lajmi.net Botërori FIFA 2018Lajme futbolliSport 7:45, 30 March 2017
Gianni de Biasi ka thënë se kthimi i Taulant Xhakës në Kombëtare nuk varet nga ai, por nga sjellja e lojtarit

Trajneri i Kombëtares po ashtu tha se ka edhe raste të tjera të sjelljeve jo të mira të Taulantit, por ai dëshiron ta mbrojë atë.

“Nuk vret nga unë por nga sjellja e tij, ai ka gabuar. Ka dhe episode te tjera qe nuk janë pare nga telekamerat, qe unë nuk dua te flas, pasi dua qe te mbroj figurën e tij, unë jam 60 vjeç, nuk jam 27 si Taulanti”, deklaroi trajneri italian në ‘Opinion’ te Blendi Fevziu.

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Urban Basketball