David Haye dhe Tony Bellew e “ndezin” meçin e 4 marsit (VIDEO/FOTO) – Lajmi.net
David Haye dhe Tony Bellew e “ndezin” meçin e 4 marsit (VIDEO/FOTO)
Autori: Lajmi.net SportTë tjera 18:33, 2 March 2017
David Haye dhe Tony Bellew kanë mbajtur konferencën e fundit para meçit të 4 marsit.

Edhe siç pritej, në këtë konferencë më “provokues” është treguar Haye, i cili ia bëri disa paralajmërimi Bellew.

“Do të të rrëzojë shumë shpejtë, do të nokautojë”, ishin fjalët që Haye ia tha kundërshtarit në konferencë për shtyp.

Organizatorët gjatë konferencës nuk i lanë këta dy boksierë të afrohen, duke iu frikësuar ndonjë përplasje të mundshme./Lajmi.net/

ksks s-d-sd siku-te-t

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6    

 

Fjalët kyçe: Boks, David Haye, Tony Bellew

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play World Soccer Champion
  • Play Berry Rush
  • Play Bubble Trouble