Dasmorëve i shpërthen autobusi por… (FOTO) – Lajmi.net
Dasmorëve i shpërthen autobusi por… (FOTO)
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 18:58, 9 March 2017
Këtyre dasmorë i shpërtheu autobusi teksa po drejtoheshin në ceremoninë e dasmës në Iowa të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Por Shane McCollow së bashku me nusen Krissi, si dhe dasmorët e ftuar nuk janë shqetësuar nga kjo gjë. Madje ata kanë pozuar të buzëqeshur pranë autobusit të shpërthyer duke mos e prishur gëzimin e kësaj diteje të madhe.

Dhëndri 29-vjeçar dhe bashkëshortja tij tre vite më e re, kanë dalë me shpejtësi nga autobusi i përfshirë nga flaka, shkaku i një shpërthimi të brendshëm.

Meqenëse askush nuk është lënduar, ata kanë qëndruar të gëzuar dhe janë fotografuar, për ta mbajtur mend që iu shmangën tragjedisë.

Ceremonia është zhvilluar normalisht edhe pse me një vonesë të shkurtër.

Fjalët kyçe: Autobusi, Martesa

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown