‘Dashnia jeme’ kënga më e re nga Genc Prelvukaj dhe NRG Band – Lajmi.net
‘Dashnia jeme’ kënga më e re nga Genc Prelvukaj dhe NRG Band
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:56, 7 June 2018
Para pak ditësh Genc Prelvukaj zbuloj bashkëpunimin me NRG Band.

E sot ai nëpërmet një fotografie në Instagram ka treguar se xhirimet e klipit vetëmse kanë përfunduar, shkruan lajmi.net

Genci poashtu zbulon se kënga e cila do të publikohet shumë shpejt do të mbajë titullin ‘Dashnia jeme’.

Para tre jave ai erdhi në duet me Lyricalson dhe kënga ‘Andërr’ rezultoi si shumë e suksesshme, e me të njëjtin ritëm pritet të ecë edhe bashkëpunimi i radhës./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO