Dardan Berisha uron Kosovën, shikojeni çfarë është duke mbajtur në duar (FOTO) – Lajmi.net
Dardan Berisha uron Kosovën, shikojeni çfarë është duke mbajtur në duar (FOTO)
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 12:46, 17 February 2017
Dardan Berisha ka uruar Kosovën për nëntëvjetorin e pavarësisë me një fotografi të bukur ku në duar mban trofeun e Ligës Ballkanike dhe flamurin e Kosovës.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fjalët kyçe: Dardan Berisha

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper