Dardan Berisha puthet me ish të dashurën e Getit (FOTO) – Lajmi.net
Dardan Berisha puthet me ish të dashurën e Getit (FOTO)
Autori: Lajmi.net GossipShowBiz 18:32, 5 November 2015
Dardan Berisha mesa duket ka gjetur një mënyrë shumë të mirë për ta festuar fitoren e mbrëmshme kundër BC Astana.

Lojtari i klubit basketbollistik Prishtina, Dardan Berisha mesa duket ka gjetur një mënyrë shumë të mirë për ta festuar fitoren e mbrëmshme kundër BC Astana.

E mënyra më e mirë do të ishte në krahët e një bukurosheje siç është Florenta Islami apo ndryshe e njohur si ish- e dashura e reperit Getoar Selimit.

Indeksonline merr vesh që dyshja janë parë mbrëmë në njërin nga lokalet e Prishtinës, DPZ duke u puthur dhe shumë të afërt me njëri tjetrin.

Basketbollisti kosovar njihet për lidhjet e tija me bukuroshet Elida Rudi dhe Adelina Tahirin.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO