Dardan Berisha me përkujtim të veçantë për Gazmend Sinanin – Lajmi.net
Dardan Berisha me përkujtim të veçantë për Gazmend Sinanin
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 13:42, 23 June 2018
Dardan Berisha ka reaguar pas lajmit për vdekjen e Gazmend Sinanit.

Dardan Berisha ka përkujtuar ish bashkëlojtarin e tij, Gazmend Sinani i cili humbi jetën në një aksident trafiku.

Kapiteni i Kosovës në basketboll ka kujtuar Sinanin nga koha kur luanin së bashku te Sigal Prishtina.

Ky është mesazhi dhe fotografia e publikuar nga Berisha në profilin e tij në Instagram. /Lajmi.net/


Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO