Dardan Berisha feston ditëlindjen, ja sa vjeçar është bërë – Lajmi.net
Dardan Berisha feston ditëlindjen, ja sa vjeçar është bërë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:38, 15 November 2017
Është një nga basketbollistët më të suksesshëm shqiptarë.

Fjala është për Dardan Berishën, i cili sot ka një ditë të veçantë, pasi feston ditëlindjen, shkruan lajmi.net

Ai ka mbushur 29 vite jetë dhe për këtë ditë me rëndësi për të, që nga ndërrimi i datave ka pranuar urime nga miqtë, familjarët dhe simpatizuesve të tij.

Kujtojmë që Dardani shpesh zë vend në mediet shqiptare, i cili krahas të arriturave në basket, komentohet shumë edhe për jetën private./Lajmi.net/

13920622_628485770661115_4641074176459565922_n 13221460_592869174222775_556697648768472104_n 13076813_579855055524187_8586667675681968660_n

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO