Dardan Berisha befason me klubin e ri – Lajmi.net
Dardan Berisha befason me klubin e ri
Autori: Lajmi.net BasketbollSport 12:26, 18 February 2017
Dardan Berisha ka gjetur një klub të ri.

Juvecaserta Pasta Palace ka arritur marrëveshje për transferimin e basketbollistit Dardan Berisha nga Polfarmex Kutno i Polonisë.

Reprezentuesi i Kosovës ka nënshkruar me klubin italian deri në fund të sezonit, përcjell “lajmi.net”.

Berisha regjistroi një mesatare të pikëve prej 15.9 për 14 ndeshje, sa i zhvilloi me Kutnon. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fjalët kyçe: Dardan Berisha

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Rock Wheels
  • Play Bow Master Japan
  • Play Urban Basketball