Dani Alves ka një mesazh për Real Madridin (FOTO) – Lajmi.net
Dani Alves ka një mesazh për Real Madridin (FOTO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 11:59, 18 May 2017
Dani Alves ka paralajmëruar Real Madridin se "banda ime është aktive", para duelit të tyre në finalen e Ligën e Kampionëve.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Dani Alves, Juventus, Real Madrid

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Zombie Big Trouble