Damat e njohura kanë zbuluar 45 truqe grimi për vetëm 5 minuta! (Video) – Lajmi.net
Damat e njohura kanë zbuluar 45 truqe grimi për vetëm 5 minuta! (Video)
Autori: Lajmi.net LifestyleOrganizohu 11:08, 7 January 2018
Modelistet, aktoret, këngëtaret dhe shumë femra të tjera të jetës publike për revistën “Vogue” kanë zbuluar sekretet e tyre të rutinës së bukurisë.

Ndiqni rregullisht yjet tuaja të preferuara, përafërsisht e dini cilat produkte të kozmetikës i përdorin dhe si e kurojnë lëkurën, mirëpo disi kurrë ne arrini të dukeni as përafërsisht mirë?

Nëse lëmë anash një ushtri të tërë ekspertësh që kujdeset për dukjen e tyre, do të pajtohemi që edhe secila ka ndonjë sekret të vetin të ritualit “beauty”, në të cilën betohet dhe i cili ndihmon në dukjen e tërësishme të mirë, transmeton Telegrafi.

“Vogue” kështu për fund të vitit ka vendosur të grumbullojë disa ndër emrat e njohur botërorë, madje në një video të quajtur “45 Beauty Secrets in 5 Minutes – Here’s Everything We Learned in 2017”.

Në këtë video do të keni rastin që të mësoni se çka nuk lënë anash kurrë në rutinën e tyre Kendall Jenner, Rita Ora, Adriana Lima, Miranda Kerr, Natalia Vodianova, Drew Barrymore dhe shumë emra të tjerë të njohur dhe do të pajtoheni që këshillat e tyre gjithmonë janë të mirëseardhura!

Fjalët kyçe: grim, pese minuta

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master