Dallaveret për një vend në shkollë (VIDEO) – Lajmi.net
Dallaveret për një vend në shkollë (VIDEO)
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 23:39, 12 September 2017
Falsifikimet e dokumenteve të banimit nga ana e prindërve, vetëm sa për t’i dërguar fëmijët e tyre në shkollat ku ata dëshirojnë, është një fenomen që po ndodh së fundmi.

Në komunën e Prishtinës thonë se janë në dijeni për një manipulim të tillë, dhe se së shpejti do të dalin në terren për të bërë verifikimin.

Fjalët kyçe: Shkollat

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels