Dalin rezultatet e Lotarisë Amerikane, adresa ku mund ta dini nëse jeni përzgjedhur – Lajmi.net
Dalin rezultatet e Lotarisë Amerikane, adresa ku mund ta dini nëse jeni përzgjedhur
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 13:47, 17 May 2018
Të gjithë ju që keni aplikuar për Lotarinë Amerikane tashmë mund ta dini se a jeni prërzgjedhur apo jo.

Për të parë nëse keni dalë fitues, duhet të klikoni të linku më poshtë.

https://dvlottery.state.gov/

Megjithatë, duke pasur parasysh numrin e lartë të aplikimeve, adresa në shumë raste është bllokuar.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO