Dalin pamjet e iPhone 7S Plus (Foto) – Lajmi.net
Dalin pamjet e iPhone 7S Plus (Foto)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 1:30, 7 August 2017
Telefoni më i mirë i Apple padyshim se do të jetë iPhone 8, por kjo kompani është duke përgatitur edhe dy modele tjera, iPhone 7S dhe iPhone 7S Plus.

Deri më tani, kanë rrjedhur informacione të ndryshme sa i përket iPhone 8, ndërsa sot kanë rrjedhur fotografitë të cilat shfaqin pamjen e iPhone 7S Plus, dizajni i të cilit është shumë i ngjashëm me modelin aktual.

iPhone 7S Plus nuk ka shumë ndryshime nga ai aktual [iPhone 7 Plus]. Ky model pritet një xham i cili ndihmon karikimin të baterisë pa tel [Wireless] në mënyrë më të lehtë, dhe nuk do të vijë me antenë sepse sinjali do të kalojë përmes xhamin në pjesën e pasme pa interferencë.

Për më tepër, shikoni fotografitë se si do të duket iPhone 7S Plus.

Fjalët kyçe: iPhone 7S Plus

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Pro Kicker Frenzy