Dalin pamje të reja! Këto femra ‘hot’ janë pjesë e klipit të Noizyt dhe Ledrit – Lajmi.net
Dalin pamje të reja! Këto femra ‘hot’ janë pjesë e klipit të Noizyt dhe Ledrit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:19, 14 November 2017
Është pritur gjatë një bashkëpunim mes dy reperave të suksesshëm, Noizy dhe Ledri e ja ku po realizohet. Dy reperët ndodhen në Gjermani ku po xhirojnë klipin e ri e disa pamje na i ka zbuluar Noizy.

Reperi ka postuar në Snapchat disa foto e video ku shihen dy vajza me bikini ndërsa Noizy i filmon,transmeton xing.Ndërsa në një foto tjetër Noizy shihet me Ledrin dhe Blerim Destanin i cili mesa duket do jetë pjesë e klipit.

“Ju thashe 1 dite kam me m’rri. Krejt atje nalt dhe pse nisën te qeshin ta shohim se kush qesh i fundit. ku jam un do vi edhe grupi. tapetet e kuqe ju mbani per vete sa t’bukra te gjithe ju po dukni”, shkruan Noizy krahas fotos duke zbuluar kështu një pjesë të tekstit të këngës.

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO