Dalin bukur në foto pavarësisht rrethanave – Lajmi.net
Dalin bukur në foto pavarësisht rrethanave
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 11:08, 15 May 2018
Dihet që disa njerëz janë më fotozhenikë se të tjerët, dhe dalin bukur sa herë shkrepet ndonjë foto.

Dikujt mund t’i duhet ta shkrepë aparatin fotografik 20 herë për ta kapur atë pozën e bukur, por disave më me fat u ndodh edhe në rrethanat më të pazakonta.

Fjalët kyçe: Foto, situata

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2