Daka dhe Jacobson vëzhgojnë numërimin e votave – Lajmi.net
Daka dhe Jacobson vëzhgojnë numërimin e votave
Autori: Lajmi.net Lajme 19:17, 19 June 2014
Daka dhe Jacobson në QNR
Daka dhe Jacobson në QNR

Valdete Daka dhe Tracey Jacobson, kanë parë nga afër procesin e numërimit të votave me kusht dhe votave të personave me nevoja të veçanta.

Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka së bashku me Ambasadorën e SHBA-ve në Prishtinë, Tracey Ann Jacobson, kanë vizituar të enjten Qendrën e Numrimit të Rezultateve.

Gjatë kësaj vizite, Daka dhe Jacobson kanë vëzhguar procesin e numërimit të votave me kusht dhe votave të personave me nevoja të veçanta.

Kjo vizitë u bë në kohën kur ende nuk është bërë certifikimi final i rezultateve të Zgjedhjeve të Parakohshme Parlamentare të 8 qershorit. 

Fjalët kyçe: Valdete Daka

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play iStunt 2
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bow Master