Dafina Zeqiri e lumtur pranë nënës – Lajmi.net
Dafina Zeqiri e lumtur pranë nënës
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 8:41, 13 January 2018
Këngëtarja kosovare Dafina Zeqiri tash e një kohë po vazhdon të punojë drejt debutimit në tregun e huaj.

Gjatë festave të fundvitit, këngëtarja u rikthye në trojet shqiptare ku ishte e pranishme në disa koncerte, shkruan lajmi.net.

Menjëherë pas Kosovës, destinacion i radhës për Dafinën ishte Suedia, atje po qëndron bashkë me nënën dhe motrën.

Në rrjete sociale, këngëtarja vazhdimisht publikon imazhe të reja përmes të cilave tregon se si po kalon këto ditë, e që duket shumë e lumtur përkrah nënës së saj.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Dafina është “Ti e din”, që e publikoi më 27 dhjetor 2017. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Dafina Zeqiri, nëna

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool