Dafina dhe Kida festojnë për të njëjtën arsye – Lajmi.net
Dafina dhe Kida festojnë për të njëjtën arsye
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:20, 5 November 2018
Dafina Zeqiri dhe Kida janë dy artiste shumë të suksesshme në estradë.

Dafina Zeqiri mbrëmë festoi nga shtrati gjysmë e zhveshur për arritjen e 1 milion ndjekësve në Instagram, shkruan lajmi.net.

Por, përveç saj edhe Kida mbrëmë ka festuar për të njëjtën arsye, ngase në të njëjtën ditë arriti shifrën 1 milion ndjekës në këtë rrjet.

“1 milion, ju dua të gjithëve”, ka shkruar Kida mbi fotografinë që ndau me ndjekësit, ku shfaqet tejet joshëse.

Kujtojmë që këtë shifër e kanë arritur disa prej artistëve më të njohur në vend, përfshirë: Noizyn, Encën, Ledri Vulën, Dhurata Dorën, e të tjera. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO