Dafina Dauti ia uron Shën Valentinin ‘botës’ së saj, ja kush është – Lajmi.net
Dafina Dauti ia uron Shën Valentinin ‘botës’ së saj, ja kush është
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:58, 14 February 2018
Festën e të dashuruarve sot po e festojnë shumë njerëz.

E ndër perosonat që kanë uruar të dashurit e tyre sot është edhe këngëtarja Dafina Dauti, shkruan lajmi.net

Ajo në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet bashkë me vajzën e saj Elizabetën, të dyja të veshura me fustane ngjyrë të kuqe, duke u përshtatur me ngjyrat e dashurisë.

“Urime Shën Valentinin bota ime” është shkrimi i lënë në foto ku Dafina puthte në faqe Elizabetën.

Ndonëse sot është dita e të dashuruarve sa i përket çifteve, prapë se prapë Dafina zgjodhi vajzën e saj ta urojë pasi ka treguar se Dafi është akoma beqare.

Madje, në intervista, Dafina ka treguar se atë e përmbush e bija e saj!/Lajmi.net/

Happy valentine’s Day 🌹🌹my 🌎

A post shared by Dafina Dauti (@dafina.dauti) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO