‘Cup’ performohet në mënyrë shumë të veçantë nga këta nxënës (Video) – Lajmi.net
‘Cup’ performohet në mënyrë shumë të veçantë nga këta nxënës (Video)
Autori: Lajmi.net ArgëtimFun 13:10, 14 March 2017
Kolegji 'du Bernstein' ka organizuar performancë e cila ka arritur të ketë më shumë se katër milion klikime në kanalin YouTube.

Pjesëtarët e kolegjit ‘du Bernstein’ kanë bërë një perfomancë fantastike në oborrin e kolegjit të tyre dhe jo vetëm, shkruan lajmi.net

Ata janë mbledhur në tre rrathë, dhe çdo rreth ka pasur në të dy anë nxënësit të mbështetur me njëri tjetrin në anë të kundërta, në mënyrë që të kenë hapësirë për të luajtur me gotat.

Të gjithë i kanë realizuar lëvizjet në formë të përkryer, pastaj në fund, i kanë gjuajtur gotat në mënyrë që të festojnë për atë që e kanë bërë.

Shikoni videon më poshtë për të parë performancën e tyre. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: collège du Bernstein, cup

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan
  • Play Rock Wheels
  • Play 8 Ball Pool