Çuna kujdes, Enca po gjuan me armë (Foto) – Lajmi.net
Çuna kujdes, Enca po gjuan me armë (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:00, 13 September 2017
Është mbesë partizani.

Prandaj, Enca Haxhia ka provuar të gjuaj me armë, duke treguar se ka trashëguar guximshmërinë e paraardhësve të saj, shkruan lajmi.net

Këngëtarja ka hedhur një fotografi në Instastory ku shihet teksa në një poligon po gjuante me armë dhe dukej shumë interesant në një gjendje të tillë./Lajmi.net/

21733619_2384118775146943_1182746087_o

Fjalët kyçe: Enca

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball
  • Play 8 Ball Pool