Çudi kosovare: Tifozi rrezikon jetën për të parë ekipin e zemrës – Lajmi.net
Çudi kosovare: Tifozi rrezikon jetën për të parë ekipin e zemrës
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 11:25, 30 October 2017
Llapi fitoi dje Vllazninë në Podujevë, duke shënuar një fitore të rëndësishme.

Llapjanët ishin duke humbur 1:0 por fituan 4:1, përcjellë “Lajmi.net”.

Mirëpo, golat e skuadrës së zemrës, tifozëria llapjane s’po mund t’i shijojë në mënyrën më të mirë.

Kjo për shkak se stadiumi nuk ka tribuna.

Një tifoz e pa ndeshjen i shtrirë në ballkonin e shtëpisë përballë stadiumit. /Lajmi.net/

23023785_487622578288438_1271145615_n

Fjalët kyçe: Llapi

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball