Crystal Palace me vendim shokues për trajnerin De Boer – Lajmi.net
Crystal Palace me vendim shokues për trajnerin De Boer
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 13:06, 11 September 2017
Frank de Boer është shkarkuar nga posti i trajnerit në Crystal Palace.

Crystal Palace ka shkarkuar trajnerin Frank de Boer pas vetëm 77 ditësh në detyrë.

“Sky Sport News” ka njoftuar se ish selektori i Anglisë, Roy Hodgson pritet ta zëvendësojë te skuadra nga Selhurst Park.

Crystal Palace me De Boer u mposht në katër xhirot e para në Premierligë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO