Cristian Eriksen shënon një super-gol (VIDEO) – Lajmi.net
Cristian Eriksen shënon një super-gol (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Premier LeagueSport 15:43, 19 March 2017
Cristian Eriksen ka shënuar një super-gol për Tottenhamin ndaj Southamptonit.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Cristian Eriksen

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Stealth Sniper
  • Play Urban Basketball