Cozman – Si dje – Teksti i këngës – Lajmi.net
Cozman – Si dje – Teksti i këngës
Autori: Lajmi.net Entertainment 21:54, 5 April 2016
Cozman
Muzika është punuar nga Kico, teksti nga Getoar Selimi dhe Majk ndërsa video është realizuar nga Entermedia.

Ref (2x):
Ti s’je si dje, as s’esht ky djali,
Jeta jone u bo si ni lloj seriali,
A e man men ti qa the?
“Probleme s’dalin!”
Ama fatkeqsisht, ato po shtohen, e na sun pi nalim…

Ti s’je si dje, as un nuk jom…
Une ty pot shoh, ti se din ku jom…
Jena kon njisoj…shpejt gjithçka na ndrroj,
Dashnia jonë ku shkoj?
Edhe kjo na ndrroj…

Ti pse s’pom thirr mo, ti pse spom thirr mo?
Numrin ma din… mir po pres, nashta najher nihem…
Nuk du me t’thirr mo!!!
Nuk du me t’thirr mo!!!
Numrin ma din… mir po pres, nashta najher shihem…

Ref (2x):

Ti s’je si dje, as s’esht ky djali,
Jeta jone u bo si ni lloj seriali,
A e man men ti qa the?
“Probleme s’dalin!”
Ama fatkeqsisht, ato po shtohen, e na sun pi nalim…

Nuk ki shanc me m’prek,
Ma shum ki shanc me vdek,
Nese ty tu ka tek, e ki veq tek,
A ja vlen me cek, a ja vlen me cek?
Ahhhhh… une mendoj ndryshe,
Ti nuk je si dje, mo nuk jena 2-she,
Mujna me bo çka dush nwse t’ka met pik,
Mujna veç me bo edhe meniher me ik…
Boll mo!!! S’ka mo seriale!
Nuk ka mo dalje, nuk ka mo as falje,
Shpresoj ti e gjen – ti e gjen një rrugdalje…
Bravo ça ke bo, e meriton ni “medalje”…

Ti s’je si dje, as s’esht ky djali,
Jeta jone u bo si ni lloj seriali,
A e man men ti qa the?
“Probleme s’dalin!”
Ama fatkeqsisht, ato po shtohen, e na sun pi nalim…

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO