Coutinho ka një lajm fantastik për Barcelonën – Lajmi.net
Coutinho ka një lajm fantastik për Barcelonën
Autori: Lajmi.net La LigaSport 13:03, 13 February 2018
Philippe Coutinho mund të konsiderohet si evropian duke u pajisur me pasaportë portugeze nga gruaja e tij.

Philippe Coutinho mund të bëhet shtetas evropian te Barcelona me ndihmën e gruas së tij.

Përforcimi më i shtrenjtë në histori të ekipit katalan mund të konsiderohet si evropian duke u pajisur me pasaportë portugeze nga gruaja e tij, shkruajnë mediat spanjolle, përcjell “lajmi.net”.

Nëse Coutinho merr shtetësinë evropiane, Barcelona mund të transferojë një tjetër futbollist jo evropian, gjatë afatit kalimtar të janarit. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO