Courtois fillon bisedimet me klubin e madh evropian (FOTO) – Lajmi.net
Courtois fillon bisedimet me klubin e madh evropian (FOTO)
Autori: Lajmi.net MerkatoPremier LeagueSport 12:27, 18 May 2017
Thibaut Courtois është në bisedime me Chelsean.

Chelsea ka filluar bisedimet për vazhdimin e kontratës me portierin Thibaut Courtois, ka bërë të ditur “Sky Sports News”.

Reprezentuesi belg ka zgjuar interesim nga Real Madrid.

Por, “Blues” kanë filluar bisedimet për të konfirmuar të ardhmen e tij në Stamford Bridge. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: Chelsea, Thibaut Courtois

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2